Dwie stówki poszły!!

Właśnie bez pomysłu na wpis wlazłam, popatrzyłam i dotarło do mnie, że ten tu naskrobany tytuł oznacza wpis numer 200! No gratulacje, że przez kupę lat aż tyle razy udało mi się przypomnieć własne hasło i znaleźć pomysł na pisaninę:)

Nie jest lekko, dwie stówki różnych pomysłów na notki, czasem śmieszne, czasem parchate – zobaczymy co będzie dalej. Jakoś tam się dociągnie do kolejnego…, 210. wpisu, nie?  Jak znam siebie, to gdzieś koło października…

A tymczasem dwie stówki zaraz trzasną na żelazko i deskę do prasowania. Nie powiem, przydało by bardziej kupić inne, przydatne w gospodarstwie domowym rzeczy, ale szycie bez żelazka czasem nie przechodzi. Bez rozłożonej maszyny też nie, więc w sumie nie wiem o co walczę. Ale zobaczymy. Równie dobrze można by nabyć materiał na zasłony.

Albo na prezent dla chrześniaka, bo też ma dwójkę. Urodzinową. Boszzz, nie dociera to do mnie, a tak się starałam. Ma rocznicę na początku sierpnia, ale już myślę nad prezentem, żeby zdążyć. Pewnie będzie szyciowy, więc liczy się czas.

A ponieważ doszło do mnie, że matka właściwa owego dzieciaka w niefortunny sposób pozwoliła mu się pozbyć dwóch górnych jedynek (za pomocą umywalki w łazience), to myślę nad jakimś ochraniaczem szczękowym? Kaskiem? Co tu jeszcze takiego można uszyć??

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s