Mistrzowsko rozpływam się

pogoda aktualnie daje szansę spalić sobie świeżą bliznę, otoczyć oczka białymi obwódkami okularów i odwalać masaż stóp chodnikowym piachem w japonkach. przekonałam się do nich, do słońca też, niewyspana tylko jestem. mistrzostwa górą, piłkę nożną, raczej dobrą piłkę nożną mogę oglądać bez problemu, niestety ta różnica czasu sprawia, że ciągle jestem niewyspana.

no jak już tacy cwani ci piłkarze, to mogliby grać tak, żeby dogrywki i karne nie zabierały mi cennych godzin snu. no naprawdę nie jestem w stanie przez ich grę zasnąć przed północą, gorzej – nawet nie mogę zaplanować godziny obiadowej! bo niby już koniec, pyry dochodzą, a tu jeszcze dogrywka i kotlety coraz głośniej skwierczą. nic ci piłkarze nie mają wyrozumiałości. za grosz.

za nawet dwa grosze nie mam pojęcia, jak będzie wyglądało moje życie po mistrzostwach. dobrze chociaż, że się piłka kończy przed urlopem… bo pod namiotem to ciężko by było oglądać.

oglądam też swoje uszytki, bo moja pasja trwa. i jakoś chyba się czegoś nauczyłam, bo ni cholery nie mogę spojrzeć spokojnie na wczesne dokonania. no przecież ja to potrafię zrobić lepiej! praktyka jednak czyni mistrzynię.  tak sobie tłumaczę:)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s