Zajęcie czasu

taka jestem zabiegana ostatnio, udało się mianowicie dostać zadanie do wypełnienia, coś na kształt pracy. bo tak oficjalnie pracą nie można nazwać tego, co wykonujesz w pocie czoła i za co ci nie płacą. ja tak tego nie nazywam. ja to nazywam inaczej, ale na blogu może to nie przejść.
w każdym razie zajęcie jest dosyć przyjemne, siedzi się przed komputerem, a czasem trzeba od niego odejść. albo odjechać i załatwić to, czego nikt inny załatwić nie umie. poznaje się nowych ludzi, coraz dziwniejsze godziny spożycia jakiegokolwiek posiłku i się plotkuje.
właściwie nie chciałam plotkować ani skupiać się na osobistych kwestiach ludzi, z którymi pra…spędzam czas, ale się nie da. niektóre sytuacje wymagają osobnego komentarza i to jest nawet śmieszne.
taa, śmieszność to podstawa każdego udanego zmarnowania czasu, w którym wykonuje się bardzo dużo ważnych i nikomu niepotrzebnych rzeczy. o tak!
bez tego całość łącznie z oprawą kompletnie nie ma sensu.
dlatego moi drodzy, co by się nie działo, trzeba znaleźć uśmiech i tzw. radość życia. nawet jak ostatni kęs żarcia widziało się dwanaście godzin temu, buty mokre razem ze spodniami gdzieś do okolic kolan, chlupocze aż miło, noc głucha zapada, gps wysiadł i każe zwolnić przy dwudziestu kilometrach na godzinę i przy staniu w korku, a dookoła muchomory w gromadach i poza tym głuchy las…
bo droga była zła…

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Zajęcie czasu

  1. Jeśli potrafisz mimo wszystko znaleźć powód do uśmiechu i radości.. to daj mi przepis. Jak olać wszystko i uśmiechnąć się szczerze chociażby do siebie? Pozdrawiam:) jak chcesz odwiedź.[www.niechceciebie.blog.onet.pl]

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s