Młodości, o ty cholero!

bo przecież jest ulotna! trzeba o nią dbać! więc staram się jak nie wiem, stosuję kremy na przykład. a tam, jakie… no, różne przecież. do twarzy, pod oczy, do biustu, do ciała, do stópek. jakkolwiek bym się nie starała, to i tak dalej mam ich mniej, niż rodzajów słodyczy w szafce.
triki makijażowe? a jak, tak pięknie wyglądają cienie w opakowaniach, połowy nie umiem użyć, ale są. tusz i tak najważniejszy.
może się odchudzić? proszę bardzo, udowodniono, że jedząc jeden rodzaj… jedzenia, możemy schudnąć. polecam serdecznie dietę czekoladową…
włosy? nigdy nie dobiję do reklam szamponów, ale tam i tak sam fotoszop, w związku z tym nie mam kompleksów. staram się wytrzymywać nerwowo nawet tydzień po farbowaniu, gdy w lustrze już nie widzę kawałka nałożonej na łeb farby. na ani jednym włosku.
piję hektolitry zielonej herbaty, oczyszcza. czerwonej już nie piję, przeczyszczała za bardzo. w ogóle dziwna jest.
podnoszę umiejętności własnego biustu w kwestii zwracania uwagi postronnych. o, staram się bardzo.
najpiękniejsza z tego dbania jest wizyta w sklepie bieliźnianym. – słucham. – mówi pani stojąc na tle półek wyłożonych samymi stanikami. – poproszę stanik – brzmi moja najbardziej inteligentna odpowiedź, jaką udało mi się z wrażenia wydukać.
nie, nie mieszkam w kiszce wielkiej, ale wybór w  kwestii bielizny zawsze robi na mnie wrażenie.
– poproszę 75B. – co pani mówi, przecież już na oko widzę, że to nie ten rozmiar. ląduję w przymierzalni ze stanikami tak innych rozmiarów, że aż mi się to podoba. nawet, gdy za pięć minut zamykają sklep i powinnam się grzecznie ulotnić, rozmawiam ze sprzedawczynią, która pokazuje własny gorset i pokazuje, jak się zakłada to i owo. no, pięknie! ja do tej pory to życia nie znałam!
wychodzę zadowolona jak jasny gwint, pałając uczuciem do sprzedawczyni. mam piękny biustonosz! najwyraźniej mój przód będzie dłużej młody, niż cała reszta mnie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s