Składowanie

składanie mebli nie wygląda strasznie. na rysunku. jeśli chodzi o praktykę, to całkiem co innego – mało to ma wspólnego ze śmiechem, jeszcze mniej z pracą, ale za to jaki kabaret!
gdy nie ma instrukcji obsługi, wydaje się, że jeszcze jakoś pójdzie. parę wrzasków i wykorzystujemy wszystkie deski, co prawda szafa ma plecy nie od kompletu, ja mam guza na nodze, a Ulubiona zawrót głowy od trzymania góry. to po co taka wysoka szafa? a, bo schować się można…
klejenie szafki wymaga dwóch pracowników, z instrukcją nie ma co się kłócić. jeden wbija gwózdki, drugi trzyma całość. Misiak dyryguje, a sis generalnie właśnie odwala praktykę na rzecz zmiany zawodu. własnego. wbijanie gwozdków… uprawiając stawianie szklanek w kuchni nie do końca wiem, co się dzieje w pokoju, ale na wrzask postanawiam zareagować. oboje klęczą przed szafką, miny wściekłe i taka malutka prośba – masz super glue?
wyprawa do sklepu – i zimną colę też i wszyscy mamy nadzieję, że tej dziury nie widać, choć jest w reprezentacyjnym miejscu. udajemy, że o niej nie wiemy. ściany milczą.
meble w ogóle są śmieszne, są krzywe, wypaczone, brakuje śrubek, nie ma zawiasów, coś się obiło, coś zaraz my wybijemy ze złości, bo jak można dyktowe plecy sztuk dwa łączyć za pomocą czegoś, co nawet na trzeźwo jest chwiejne i ma szerokość milimetra?
 
dlaczego dyktowe? kur wagon! a jak ja to miałam odmienić?

co do naszej własnej przeprowadzki to… nie ma szans. wnieśliśmy do nowego pokoju kawałki regału i trochę ciuchów, ale po uświadomieniu sobie, że jak debile biegamy w te i nazad na trzecie piętro w starej kamienicy  – wysiedliśmy. jak debile nie będziemy biegać.
przynajmniej nie dzisiaj. a tam, przeprowadzimy się za dwa tygodnie…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s