Wiedzieć lepiej

i ja wnioskuję, że jednak faceci to się nas boją. bo inaczej nie zachodziliby od tyłu…
robię kanapki, smaruję chlebek masłem, nagle Misiak obłapuje mnie i przytula. wyznaje słowa miłości i takie tam. stoję z nożem w ręce i nie wiem, w którą stronę iść, w komedię, czy w horror.
albo zmywam naczynia, woda pryska na lewo i prawo, talerz stacza się do zlewu, płyn do mycia się kończy, nagle Misiak obłapuje mnie i przytula. wyznaje słowa miłości i takie tam.

i czy ja jestem mało romantyczna, jeżeli pierwszą myślą jest trzepnąć go tą ścierą przez łeb, żeby dał mi skończyć robotę?
ale jak słyszałam od koleżanek, nie jestem jedyna. więcej takich miśków czuli się w najmniej odpowiednich chwilach.

więc ja wnioskuję z tego, że faceci się nas boją. bo inaczej nie podchodziliby ukradkiem. bo nie stawaliby z tyłu i zawsze wtedy, gdy mamy ręce zajęte. boją się, więc przytulają się w momencie, gdy mają pewność, że nie możemy zareagować. i mamy ręce zajęte. czyli ich nie zaatakujemy.
z drugiej strony to jednak straceńcza odwaga ich pcha w takim razie. bo nikt przy zdrowych zmysłach by się nie pchał do kobiety, która ma choćby widelec w ręku.

ale oni wiedzą co robią. mężczyzna zawsze wie. wystarczy mu przynieść do domu nową koszulę (udział w zakupach własnej koszuli byłby ponad siły mężczyzny). potrafi nawet spojrzeć na rozmiar takiej koszuli i powiedzieć, że to nie jego. za duża. nie da się przekonać, dopóki nie usłyszy, że pani w sklepie też powiedziała, że będzie mu pasować.
 
no, na logikę – w jaki sposób facet wierzy obcej babie, której w życiu nie spotkał, że ta zna jego gabaryty, to ja nie wiem. ale wiem, że ten argument działa. zero logiki.
po przymierzeniu koszuli ta okazuje się w porządku. ma wszystkie guziki, fajny kolor. zaczyna się podobać.

i to też mężczyzna wie.
chociaż jest to zupełnie przeciwne temu, co wiedział na początku.
ale przecież i tak wie lepiej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s